Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre 11 – 12 Aralık 2021 tarihleri arasında Online olarak www.tamamlayicitipkongresi2021.com adresinde gerçekleştirilecektir.

Stand Alanları 
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve sektörel firmaların oluşturduğu online stand alanı 11 – 12 Aralık 2021 tarihi itibarı ile 09:00-19:00 saatleri arasında online olarak iletişime açık olacaktır.

Kongre Dijital Kitabı
Kongrede, bildirilerin yer aldığı Kongre dijital kitabı, kongre sonrasında web sitesinde yayınlanacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıtlı katılımcıların katılım belgeleri Kongre sonrasında Online Kongre alanındaki Sertifika bölümünden alınabilecektir.

Online Bildiri
Kongrede bildiri sunumu sözel ve poster bildiri şeklinde olacaktır. Kongreye, bildiri ile katılmak isteyenlerin, bildiri özetlerini en geç 22 Kasım 2021 tarihine kadar " Online Bildiri "bölümünde yer alan bildiri modülü aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

Davet Mektubu
Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.